Marketing i Promocja

Nasi klienci mogą liczyć na wszechstronne wsparcie marketingowe ze strony TOP-GYM. Zapewniamy promocję partnerskich klubów wieloma dostępnymi kanałami własnymi oraz branżowymi. Realizujemy materiały wideo publikowane na naszym kanale YouTube oraz na Facebooku. Jesteśmy obecni na najważniejszych wydarzeniach branżowych.

2017.09.27 6698

Obecność na targach branżowych

Na naszych stoiskach m.in na  FIBO w Kolonii oraz wybranych eventach w Polsce prezentujemy szeroki wachlarz produktów i usług oraz zapewniamy profesjonalną obsługę klienta w specjalnej strefie VIP, przystosowanej do prowadzenia rozmów biznesowych w komfortowej atmosferze. 

Marketing i Promocja zdj1
Trener-Roku-2016

Organizujemy eventy i wspieramy akcje sportowe

Zorganizowaliśmy dwie edycje ogólnopolskiego konkursu dla trenerów „Trener Roku”, do którego zgłosiło się niemal 500 trenerów z całej Polski, który odbił się szerokim echem w mediach. Zaprosiliśmy do współpracy Life Fitness Academy oraz wielu prestiżowych sponsorów, którzy ufundowali atrakcyjne nagrody dla finalistów i laureatów. 

 Konkurs Trener Roku 2016 - obejrzyj film2. Edycja Trenera Roku - relacja

 

Sponsorowaliśmy udaną próbę bicia rekordu Guinnessa na bieżni mechanicznej przez ultramaratończyka Krzysztofa Tumko w kwietniu 2015 r. 

Krzysztof Tumko pokonał dystans 824 km w ciągu 7 dni na bieżni Life Fitness Discover SE w naszym partnerskim klubie Sporting w Lesznie. Relacja TOP-GYM z bicia rekordu Guinnessa na bieżni Life Fitness 

 

Byliśmy także sponsorem głównej nagrody kilku edycji wyścigów kolarskich „Śniadanie mistrzów” oraz „Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Kulturystyce i fitness” w 2017 r.

Masz dla nas ciekawą propozycję partnerstwa? Zapraszamy do współpracy.

Kontakt: m.nelke@top-gym.pl  tel. +48 881 914 007

 

 

Akceptuję →