Edukacja i Szkolenia

Sukces naszych klientów jest naszym sukcesem. Podpowiadamy inwestorom, jak wykorzystać narzędzia Life Fitness do budowania lojalności kubowiczów i optymalizacji biznesu. Dbamy o edukowanie naszych klientów zapraszając ich na szkolenia i eventy, umożliwiając wymianę doświadczeń i integrację. Współpracujemy również z najlepszymi konsultantami w branży.

2017.09.27 5454

szkolenia i Edukacja zdj1

Budowanie lojalności klienta – rozwiązania Life Fitness

Rozwiązania technologiczne w chmurze Halo to szeroka gama narzędzi optymalizujacych zarządzanie klubem. Obejmuje stronę internetową ( dawniej LFconnect.com), aplikację dla trenujących oraz najnowszej generacji maszyny treningowe Life Fitness, które dostarczają m.in. informacje na temat aktywności użytkowników w określonych strefach w klubie, eksploatacji poszczególnych urządzeń cardio. Ponadto Halo ułatwia komunikację z klientami, umożliwiając informowanie ich o wydarzeniach, czy aktualnych promocjach. Po instalacji maszyn u klienta, szkolimy kadrę, jak wykorzystywać te narzędzia, by zbudować długotrwałe relacje z klientami. Aplikacja współpracuje z maszynami z linii Integrity, Activate oraz Discover.

Wsparcie merytoryczne oraz konsulting

Nasz wykwalifikowany dział sprzedaży oraz marketingu i IT podpowiada, jak zakupiony od nas sprzęt treningowy wykorzystać do zbudowania przewagi konkurencyjnej. Zamieszczamy regularnie artykuły na ten temat autorstwa naszych ekspertów adresowane do menedżerów i właścicieli klubów oraz trenerów na partnerskich portalach i prasie branżowej a także naszym firmowym magazynie Life Fitness News. TOP-GYM współpracuje z wieloma uznanymi konsultantami ds. inwestycji fitness z Polski i z zagranicy. Rekomendujemy ich usługi naszym klientom.

Szkolenia i Edukacja zdj 2

 

Zależy nam na tym, by nasi klienci rozwinęli z nami skrzydła. Organizujemy eventy szkoleniowe w formule VIP-weekendu.  Zapraszamy uznanych ekspertów branży, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem m.in. na temat zarządzania klubem, sprzedaży karnetów, dotacji unijnych itp.

Relacja z VIP-Weekendu w Zamku Kliczków 

Zorganizowaliśmy pierwszą edycję szkolenia Hammer Strength Clinics dla właścicieli klubów fitness w listopadzie 2018, w hotelu Sheraton w Poznaniu. Poprowadził je prelegent Life Fitness z Wielkiej Brytanii, Christopher Rock. Tematyka szkolenia obejmowała: przegląd najnowszych trendów, nacisk na kreowanie doświadczeń klientów w klubie fitness, wykorzystanie najnowszych technologii oraz atutów marki Hammer Strentgh. Drugiego dnia uczestnicy zwiedzali Behapowiec Gym w pobliskim Grodzisku Wielkopolskim. Wideorelacja z Hammer Strength Clinics 2018

Akceptuję →