Wszystkie Aktualności

Maszyny regenerowane do siłowni - jak wybrać? 8 wskazówek

2020.10.15 584

Wyposażenie klubu w maszyny regenerowane to znakomita alternatywa dla inwestorów dysponujących mniejszym budżetem. W Polsce działa wiele firm oferujących używane wyposażenie siłowni. Przed podjęciem decyzji o zakupie sprzętu od danego dostawcy, użyj poniższych wskazówek. Pomogą ci upewnić się , że zakup używanego sprzętu fitness od na siłownię to rzeczywiście bezpieczna inwestycja.

Maszyny regenerowane do siłowni – jak wybrać dostawcę? 8 wskazówek

  1. Postaw na markowe i sprawdzone urządzenia treningowe, o wiadomym pochodzeniu.
  2.  Zorientuj się, jakie są warunki gwarancji udzielanej przez dostawcę maszyn używanych. A także, na jaki okres dany dostawca maszyn regenerowanych udziela jej na sprzęt fitness.
  3. Zapytaj o dostępność oryginalnych części zamiennych. Jakie zaplecze techniczne i serwisowe ma dana firma?
  4. Jaki jest czas reakcji i gwarancja naprawy serwisowej? Sprawdź, w jakim czasie możesz liczyć na naprawę od chwili zgłoszenia usterki. 
  5. Upewnij się, czy dostawca wstawi maszynę zastępczą w razie poważniejszej awarii sprzętu treningowego w Twoim obiekcie.
  6. Wsparcie posprzedażowe. To bardzo ważny punkt. Przed podpisaniem umowy, zorientuj się czy dostawca sprzętu fitness, zapewni Ci wsparcie już po finalizacji sprzedaży. Czy będziesz mógł liczyć na jego pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z funkcjonowaniem Twojego obiektu fitness.
  7. Referencje −  zasięgnij  opinii u menedżerów i właścicieli klubów, którzy zdecydowali się na zakup maszyn regenerowanych u danej firmy.
  8. Proces regeneracji – zapytaj o przebieg procesu regeneracji, procedury i standardy. A najlepiej odwiedź siedzibę danego dostawcy i obejrzyj jego dział regeneracji. Upewnij się, że kupisz od dostawcy sprzęt ze sprawdzonego źródła i gotowy do wieloletniej eksploatacji

 

 

Przeczytaj także

Odkażacze powietrza AernoviR w salonie marki Porsche

Technologia odkażania powietrza  za pomocą zimnej plazmy „AernoviR” funkcjonuje…

Top-Gym 2020.09.25

Maszyny siłowe Axiom - nowa linia Life Fitness

Axiom to nowa linia maszyn siłowych marki Life Fitness. Obejmuje 13 maszyn stosowych na…

Top-Gym 2020.09.08

Cardio na żądanie - co musisz wiedzieć o LFON?

Kursy Life Fitness on Demand nagrano po to by, przyciągnąć i utrzymać członków w…

Top-Gym 2020.08.19
Akceptuję →