Wszystkie Aktualności

Trening HIIT na bieżniach Life Fitness

2020.07.28 121

Nowy, trzecji już klub OrangeTheory Fitness w CH Klif w Warszawie zajmie powierzchnię 407 mkw, z czego 213 mkw. zajmie sala z indywidualnymi stanowiskami do ćwiczeń dla 28 osób. Tak jak pozostałe studia OrangeTheory Fitness na całym świecie, studio w Klifie zostanie wyposażone w specjalnie opracowany dla marki sprzęt do treningu funkcjonalnego, m.in w tym taśmy TRX, bosu czy ab-dolly, water rowery, a także nowoczesne bieżnie Life Fitness dostarczone przez TOP-GYM.

Bieżnie Life Fitness a model treningu w Orangetheory

Bieżnie Life Fitness zostały zaprojektowane specjalnie dla Orangetheory Fitness , aby jak najlepiej wykorzystać potencjał autorskiej metody treningowej. Dzięki systemowi FlexDeck™ podstawa bieżni idealnie amortyzuje ruch i zmniejsza obciążenie układu stawowego. Bieżnie Life Fitness wyposażone zostały w ekran dotykowy, umożliwiający sprawną zmianę parametrów biegu – prędkości i kąta nachylenia. System rozpoznaje użytkownika sprzętu po kilku sekundach od jego wejścia na bieżnie i wyświetla jego indywidualne parametry. To doskonale wpisuje się w ideę indywidualnego treningu Orangetheory Fitness, dopasowanego do potrzeb każdego z ćwiczących. Dzięki wykorzystaniu sprzętu tej klasy jeszcze efektywniej mogą oni realizować swoje cele treningowe – mówi Mariusz Szewczyk Head Coach Orangetheory Fitness Warszawa Klif.

 

Performance Run View czyli interwały na bieżniach

 

Cieszymy się niezmiernie, że powstanie już 3 studio Orangetheory Fitness w Warszawie. To potwierdza, że ta unikalna koncepcja treningowa znalazła też zwolenników w naszym kraju. Z naszej strony mogę dodać, że cieszy nas fakt, że na klubowicze Orangetheory Fitness mają możliwość trenowania na najwyższej klasy bieżniach treningowych Life Fitness z konsolami Discover SE3 HD ze specjalną opcją Performance Run View, przeznaczoną właśnie do treningu interwałowego – dodaje Maciej Wolny, właściciel TOP-GYM

 

 

 


 

 

Przeczytaj także

Hammer Strength Belt Squat - nowość z linii Plate-Loaded

Przedstawiamy najnowszego członka rodziny Hammer Strength Plate Loaded, flagowej linii maszyn…

Top-Gym 2020.08.04

69% klubowiczów deklaruje powrót do klubów fitness - wyniki ankiety

Co myślą  klubowicze o powrocie do treningów w obiektach fitness? Epidemia COVID-19…

Top-Gym 2020.07.23

Czyste powietrze w klubie fitness

Reżim sanitarny - dbałość o  bezpieczeństwo i komfort ćwiczących Właściciele…

Top-Gym 2020.07.07
Akceptuję →