Wszystkie Aktualności

Odkażacze powietrza AernoviR w salonie marki Porsche

2020.09.25 842

Technologia odkażania powietrza  za pomocą zimnej plazmy „AernoviR” funkcjonuje od wielu lat na rynkach specjalistycznych. W związku z „Covid-19” , producent odkażaczy AernoviR, firma schwa-medico zdecydowała się udostępnić tę technologię na szeroką skalę.

„Zagwarantowanie zdrowia, bezpieczeństwa, zaufania  oraz swobody przemieszczania się to największe wyzwanie obecnych czasów. Chodzi o umożliwienie konsumentom doświadczeń podczas  zakupów, wizyt w lokalach gastronomicznych, podróżowania i innych usług.  Covid-19 skierował powszechną uwagę na „higienę i czystość powietrza”. To od niej zależy bezpieczne przemieszczanie się w obecnych czasach – podkreśla dr Roger Pierenkemper, CEO grupy schwa-medico.

Niedawno marka Porsche w swoim salonie „Porsche NOW” koło Stuttgartu zainstalowała odkażacz powietrza AernoviR.  Salon typu pop-up store o powierzchn i 170 mkw. w centrum handlowym, to nowy pomysł producenta tej prestżowej marki. Ma na celu ułatwienie klientom kontakt z tą samochodami Porsche. Markę Porsche i jej produkty można doświadczać fizycznie oraz wirtualnie. Odwiedzający mogą skonfigurować wymarzony model samochodu, a następnie obejrzeć go za pomocą technologii rzeczywistości rozszerzonej (AR) lub okularów VR. W salonie pop-up,  klienci mogą wybrać kolor karoserii, tapicerkę itd.

 

Dlaczego marka Porsche wybrała oczyszczanie powietrza systemem AernoviR?

Salon „Porsche NOW” został zaprojektowany z myślą o tym, by odwiedzający niespiesznie odkrywali różne aspekty marki Porsche. Zależało nam na tym, by szczególnie w czasach  koronawirusa odwiedzający nasz salon czuli się u nas bezpiecznie. Dlatego poszliśmy o krok dalej.  Oprócz przestrzegania  reżimu sanitarnego, wdrożyliśmy dodatkowe rozwiązanie, w formie oczyszczacza powietrza „AernoviR”. To urządzenie medyczne „made in Germany”, dezynfekuje i oczyszcza powietrze trójfazowo. Bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów oraz pracowników to dla nas punkt wyjścia do sukcesu biznesowego , mówi David Mayer, dyrektor zarządzający Hahn Sportwagen Böblingen GmbH.

Dopracowany system wysokowydajnych filtrów, technologia plazmowa i aktywny węgiel w odkażaczach AernoviR filtrują wszystko z powietrza, w tym ewentualne nieprzyjemne zapachy.

 

*Fragment artykułu opublikowanego w niemieckojęzycznym magazynie dla mężczyzn, HIGH LIFE. 

Przeczytaj także

Używane wyposażenie siłowni- jak wybrać dostawcę?

Wyposażenie klubu w maszyny regenerowane to znakomita alternatywa dla inwestorów…

Top-Gym 2020.10.15

Maszyny siłowe Axiom - nowa linia Life Fitness

Axiom to nowa linia maszyn siłowych marki Life Fitness. Obejmuje 13 maszyn stosowych na…

Top-Gym 2020.09.08

Cardio na żądanie - co musisz wiedzieć o LFON?

Kursy Life Fitness on Demand nagrano po to by, przyciągnąć i utrzymać członków w…

Top-Gym 2020.08.19
Akceptuję →