Wszystkie Aktualności

Intensywniejsze doświadczenia z treningu siłowego z Axiom

2020.09.08 167

Axiom to nowa linia maszyn siłowych marki Life Fitness. Obejmuje 13 maszyn stosowych na górne i dolne partie mięśniowe, bramę Dual Adjustable Pulley z wyciągiem bloczkowym oraz 12 ławek i stojaków. Sprzęt siłowy Axiom prostą i niezawodną biomechanikę oraz nowoczesny design, który sprawdzi się w klubach fitness, czy siłowniach hotelowych. Nowa Linia Life Fitness Axiom to maszyny pojedyncze i dwufunkcyjne. Wszystkie mają wysokiej jakości stosy i nisko profilowane wieże, na których jest miejsce do odłożenia butelki z wodą, ręcznika lub smartfona.

 

Intensywniejsze doświadczenia z treningu siłowego z Axiom

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasze wiodące w branży portfolio siłowe o serię Axiom, aby zaoferować obiektom fitness jedno, kompletne rozwiązanie do treningu siłowego” – stwierdził Dan Wille, wiceprezes ds. Marketingu i rozwoju produktów w Life Fitness. „Wsłuchaliśmy się w opinie naszych klientów, którzy od teraz mogą doświadczyć wszechstronności nowej linii. Linia Life Fitness Axiom charakteryzuje wysokiej jakości designem z ulepszoną biomechaniką. To idealnym rozwiązanie, by poprawić jakości doświadczenia treningu siłowego w każdym obiekcie fitness. A przy okazji cieszy wzrok.”

 

Ławki i stojaki do siłowni Life Fitness Axiom

Ławki i stojaki Life Fitness Axiom Series są wyposażone w różnorodne rozwiązania do przechowywania i treningu. Dostępnych jest 5 rodzajów stojaków na hantle, stojak na sztangę i pionowy stojak na piłki lekarskie. Ponadto w skład linii Axiom wchodzi maszyna Smitha, regulowana ławka do treningu mięśnie brzucha oraz stojaki do dipów. DAP - brama z wyciągiem bloczkowym z nowej linii Axiom jest centralnym elementem funkcjonalnego treningu siłowego. Ma niemal nieograniczone opcjami treningu, do wykorzystania w treningu indywidualnych, treningu personalny lun kameralnym treningu grupowym .

Maszyny siłowe przyjazne dla ćwiczącego

Linia jest również przyjazna dla użytkownika i przystępna dla wszystkich ćwiczących. Wszystkie wybrane urządzenia zawierają instrukcje, z których użytkownicy dowiadują się, które grupy mięśni angażują i jak prawidłowo wykonać. Umieszczone na instrukcjach kody QR można również zeskanować smartfonem, by obejrzeć instruktażowy filmik.

Zainteresowany? Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży

Przeczytaj także

Cardio na żądanie - co musisz wiedzieć o LFON?

Kursy Life Fitness on Demand nagrano po to by, przyciągnąć i utrzymać członków w…

Top-Gym 2020.08.19

Hammer Strength Belt Squat - nowość z linii Plate-Loaded

Przedstawiamy najnowszego członka rodziny Hammer Strength Plate Loaded, flagowej linii maszyn…

Top-Gym 2020.08.04

Trzecie studio OrangeTheory Fitness z bieżniami Life Fitness

Nowy, trzeci już klub OrangeTheory Fitness w CH Klif w Warszawie zajmie powierzchnię 407 mkw, z…

Top-Gym 2020.07.28
Akceptuję →