Wszystkie Aktualności

Kluby S4 z certyfikowanymi strefami Hammer Strength

2020.03.06 929

Kluby sieci S4 z długą tradycją na polskim, a szczególnie warszawskim rynku przeszły gruntowne remonty i zostały wyposażone w nowy sprzęt treningowy z najwyższej półki renomowanej amerykańskiej marki Hammer Strength.
Tym samym 4 z 12 klubów sieci zyskało status Oficjalnych Centrów Treningowych Hammer Strength - marki nr 1 na świecie do profesjonalnego treningu siłowego. Do końca I kwartału 2020 sieć S4 wyposaży kolejne 3 warszawskie kluby w maszyny siłowe Hammer Strength.

 

- Zdajemy sobie sprawę, że nasi klubowicze doceniają przede wszystkim kluby S4 za ich atmosferę nawiązującą swoim klimatem do siłowni sprzed wielu lat, gdzie wszyscy dobrze się znali i chętnie wspólnie podejmowali wyzwania oraz wspierali się w dążeniu do celu. Właśnie to przede wszystkim przyciąga ludzi do naszych klubów. Równocześnie zapewniamy w nich sprzęt, na którym przygotowują się najlepsi sportowcy na świecie, co pozwala na trening zarówno dla tych najbardziej wymagających, jak i początkujących – powiedziała Joanna Lefek, manager regionalny sieci S4.


Urządzenia Hammer Strength są zaprojektowane do osiągania wyśrubowanych wyników zgodnie z dewizą marki: „Building Champions”.

Twórca Hammer Strength, Gary Jones w 1989r. odmienił oblicze treningu siłowego. Dzięki swojej pomysłowości i nieocenionej współpracy z drużyną Cincinnati Bengals opracował urządzenia zorientowane na wyczyn – efektywne narzędzia treningowe, wyróżniające się doskonałą biomechaniką, odwzorowującą naturalny ruch ćwiczącego, a dzięki temu zabezpieczające przed kontuzjami. Maszyny Hammer Strength znajdują się na wyposażeniu najbardziej elitarnych ośrodków treningowych na całym świecie, trenują na nich zawodnicy profesjonalnych lig sportowych ( m.in. NBA, NFL czy NHL) oraz m.in. agenci Secret Service.

Od kilku lat obserwujemy dynamiczny wzrost zainteresowania naszą drugą marką Hammer Strength, która jest synonimem profesjonalnego treningu siłowego. Współpraca z ogólnopolską siecią  klubów S4 umożliwi dostęp do tych biomechanicznie doskonałych maszyn,  jak największej liczbie trenujących w Oficjalnych Centrach Treningowych Hammer Strength. Będą mogli osiągać swoje cele treningowe na tych wyjątkowych maszynach, na których swoją formę wykuwają czołowi sportowcy i drużyny świata. Nie bez powodu hasło tej marki to „Building Champions” - dodaje Wojciech Śmielak, współwłaściciel TOP-GYM

Światowa renoma urządzeń Hammer Strength została zbudowana ze stali, hektolitrów wylanego potu i niezłomnej determinacji. Urządzenia Hammer Strength wytrzymają każde obciążenie. Stworzono je nie tylko z myślą o profesjonalnych ośrodkach treningowych, entuzjaści regularnego treningu również czerpią korzyści z doskonałej biomechaniki maszyn, na tych samych zasadach co wyczynowi sportowcy. Na Hammer Strength może trenować każdy, gotowy do ciężkiej pracy, komu zależy na poprawie rezultatów treningowych.

To wszystko w pełni wpisuje się w charakter sieci klubów S4. Marka S4 jest skierowana do pasjonatów aktywności lubiących wyzwania związane z mocnymi treningami, zgodnie z przewodnimi hasłami Siła, Sprawność, Satysfakcja, Sukces. To miejsca nawiązujące klimatem do starych siłowni, ale wyposażone w nowoczesny sprzęt i certyfikowane strefy Hammer Strength. Flagową i najbardziej rozpoznawalną linią tej marki urządzeń są maszyny plate-loaded ( pół-wolne z obciążeniem talerzowym).

Wyposażenie stref pozwala poprawić swoje rezultaty dzięki wytrwałemu i systematycznemu treningowi.

https://fitnessclubs4.pl/

 

Przeczytaj także

Maszyny siłowe Axiom - nowa linia Life Fitness

Axiom to nowa linia maszyn siłowych marki Life Fitness. Obejmuje 13 maszyn stosowych na…

Top-Gym 2020.09.08

Cardio na żądanie - co musisz wiedzieć o LFON?

Kursy Life Fitness on Demand nagrano po to by, przyciągnąć i utrzymać członków w…

Top-Gym 2020.08.19

Hammer Strength Belt Squat - nowość z linii Plate-Loaded

Przedstawiamy najnowszego członka rodziny Hammer Strength Plate Loaded, flagowej linii maszyn…

Top-Gym 2020.08.04
Akceptuję →