Wszystkie Aktualności

Cardio na żądanie - co musisz wiedzieć o LFON?

2020.08.19 434

Kursy Life Fitness on Demand nagrano po to by, przyciągnąć i utrzymać członków w partnerskich klubach Life Fitness. Life Fitness On Demand ™ to prowadzone przez instruktorów zajęcia dla wszystkich klubów fitness, które pragną ulepszyć swoją ofertę cardio. Zajęcia cardio na żądanie LFON są skierowana do użytkowników na wszystkich poziomach sprawności,. Programy są tak pomyślane, by każdy poczuł się komfortowo ćwicząc z instruktorami Life Fitness.


Gdzie można włączyć #LifeFitnessonDemand? Tylko na najwyższej linii maszynach cardio z konsolami Discover SE3HD, w tym: na bieżniach, orbitrekach, rowerach pionowych i poziomych, trenażerach Arc i schodach PowerMill. Tak więc jeśli masz linię cardio premium z konsolami Life Fitness Discover SE3HD. Twoi klubowicze mogą cieszyć się niesamowitymi treningam cardio na żądanie.

Cardio na żądanie LFON - korzyści dla Twoich klubowiczów
Twoi członkowie zyskają bezpłatny i nieograniczony dostęp do maksymalnie 200 filmów Life Fitness On Demand. Przy czym nie muszą się logować ani subsykrybować tej usługi. Zajęcia trwają od 10 min do 45 min. Wkrótce przekonasz się, że trening cardio wejdzie im w nawyk!

Konsole Life Fitness Discover SE3HD - nieprzęciętna jakość rozrywki
Konsole Discover SE3 HD klasy premium podłączone do internetu oferują już takie funkcje, jak telewizja, strumieniowe przesyłanie wideo i Internet. Tym samym oferują niepowtarzalne doświadczenia treningowe. Wystarczy prosta aktualizacja oprogramowania, by włączyć usługę Life Fitness on Demand. Kluby dostaną specjalny manual, który krok po kroku przeprowadzi ich przez włączenie usługi on Demand w konsolach maszyn cardio.

Istruktorzy Life Fitness On Demand wnoszą do tego doświadczenia charyzmę, nieprzeciętną osobość i energię. Entuzjazm instruktorów szybko udzieli się ćwiczącym, którzy pokochają Life Fitness on Demand!. Instruktorzy wybrani przez Life Fitness na codzień pracują w najlepszych butikowych studiach w Nowym Jorku i Chicago.
Life Fitness on Demand przenosi trening cardio na niespotykany poziom.

Spraw, by Twoi klubowicze zachwycili się #LifeFitnessonDemand. Skontakuj się z nami już teraz

Przeczytaj także

Maszyny siłowe Axiom - nowa linia Life Fitness

Axiom to nowa linia maszyn siłowych marki Life Fitness. Obejmuje 13 maszyn stosowych na…

Top-Gym 2020.09.08

Hammer Strength Belt Squat - nowość z linii Plate-Loaded

Przedstawiamy najnowszego członka rodziny Hammer Strength Plate Loaded, flagowej linii maszyn…

Top-Gym 2020.08.04

Trzecie studio OrangeTheory Fitness z bieżniami Life Fitness

Nowy, trzeci już klub OrangeTheory Fitness w CH Klif w Warszawie zajmie powierzchnię 407 mkw, z…

Top-Gym 2020.07.28
Akceptuję →