Wszystkie Aktualności

Bieżnie Life Fitness – zadbaj o komfort i bezpieczeństwo klubowiczów

2019.11.30 768

Zapewnij swoim klubowiczom trening cardio na najwyższym poziomie, wyposażając swój klub w bieżnie, amerykańskiego producenta globalnego lidera branży − marki Life Fitness. Światową renomę bieżnie Life Fitness zyskały m.in. dzięki najwyższej jakości wykonania, funkcjonalności, dużemu komfortowi treningu oraz opatentowanemu przez producenta systemowi amortyzacji Flex-Deck, redukującym obciążenie stawów aż o 30 % procent . Oferując klientom trening na bieżniach Life Fitness, inwestor ma poczucie, że dba o ich bezpieczeństwo i komfort treningu, i tym samym wyróżnia się na rynku. Od roku 1991 amerykański potentat przemysłu fitness wyprodukował ponad pół miliona bieżni!

TOP-GYM oferuje trzy linie bieżni marki Life Fitness, dopasowane do różnych profili biznesowych inwestycji. Bieżnie Life Fitness Integrity o nowoczesnym designie, znane ze swojej bezkompromisowej wytrzymałości dostępne są w różnych wersjach m.in. ze standardową konsolą (Integrity C) lub z konsolą z 7-calowym ekranem dotykowym LCD ( Integrity X), oraz bezprzewodowym dostępem do Internetu, co pozwala na aktualizację oprogramowania, wgrywanie nowych treningów monitorowanie eksploatacji urządzeń. Z kolei bieżnie Life Fitness Activate o kompaktowej, eleganckiej konstrukcji są proste oraz intuicyjne w obsłudze. Często znajdują się na wyposażeniu siłowni hotelowych i kameralnych klubów fitness.

Wreszcie, najbardziej zaawansowana linia bieżni Life Fitness Elevation Discover SE o najbardziej zaawansowanej technologii, z konsolami o funkcjonalności tabletu i wyjątkowo rozbudowanymi opcjami rozrywki ( TV, Internet, gry i aplikacje, dostęp do portali społecznościowych), w tym trasami wirtualnymi LifeScape, które umożliwiają trening w najpiękniejszych miejscach na świecie, to rozwiązanie dla obiektów premium. Poza tym liczne funkcje monitorowania treningu, dzięki rozwiązaniu w chmurze Halo sprawiają, że motywacja użytkownika zostaje utrzymana na wysokim poziomie. Od niedawna bieżnie oraz większość maszyn cardio Life Fitness jest też kompatybilna z zegarkami Apple Watch.

Tymczasem Halo pozwala menedżerom klubu dokładnie monitorować pracę bieżni, jej eksploatację, zaplanować włączanie i wyłączanie maszyn, oraz komunikacji z klubowiczami poprzez edycję komunikatów wyświetlanych na konsoli.
Najwyższa linia bieżni to Discover SE3 HD – z najnowocześniejszymi obecnie dostępnymi na rynku konsolami o przekątnej ekranu 21 cali, o niezrównanej jakości obrazu. Twoi klubowicze z pewnością to docenią!.

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży i dowiedz się która linia bieżni najbardziej pasuje do Twojego obiektu fitness. 

Porównaj linie bieżni Life Fitness, dostępnych w TOP-GYM tutaj

Szukasz bieżni renegerowanych Life Fitness, sprawdź naszą ofertę. Zapraszamy do kontaktu! 

Przeczytaj także

Rekord Ironman w warunkach domowych pobity z Life Fitness!

Miesiące ciężkich przygotowań, perfekcyjne przygotowanie eventu, szczytny charytatywny cel i…

Facebook Top-Gym 2020.05.27

Ścianki ochronne do strefy cardio

 Przygotowania do otwarcia klubów ruszyły już pełną parą! Wszyscy nie możemy się…

Top-Gym 2020.05.21

Jak działa TOP-GYM w czasie koronawirusa?

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu  z właścicielem TOP-GYM. Maciejem Wolnym, w którym…

Top-Gym 2020.05.14
Akceptuję →