Wszystkie Aktualności

Akademia Sportu Grafit ponownie wybrała Life Fitness

2020.03.13 1099

Druga lokalizacja Akademii Sport GrafitTarnowie, oferuje klubowiczom przestronną strefę cardio wyposażoną przez TOP-GYM w maszyny Life Fitness z dotykowymi konsolami Discover SE z rozbudowanymi opcjami rozrywki (m.in. wirtualne trasy LifeScape).

TOP-GYM dostarczył najwyższej klasy bieżnie, maszyny eliptyczne oraz rowery treningowe marki Life Fitness. W klubie przy ul. Piłsudskiego 28 B w Tarnowie, postanowiono na surowy klimat industrialny. Duża strefa cardio, siłowa, strefa do cross treningu oraz sala do zajęć grupowych zajmują powierzchnię około 1200 mkw. Pierwszy, działający od kilku lat obiekt Grafit Akademia Sportu przy ul. Marii Dąbrowskiej 13, oferuje trening na maszynach Life Fitness cardio i siłowych, dostarczonych także przez TOP-GYM.

Jak przyznaje Grzegorz Świątek,menedżer Grafit Akademii Sportu - ponowny wybór sprzętu Life Fitness od TOP-GYM został podyktowany m.in. bezproblemowym działaniem maszyn Life Fitness w pierwszej lokalizacji Grafit. Nie bez znaczenia jest również obsługa i serwis pogwarancyjny, oferowany przez TOP-GYM. Połączenie tych czynników skłoniło nas po raz kolejny do współpracy z firmą TOP-GYM, dodaje Świątek.

Przeczytaj także

Maszyny siłowe Axiom - nowa linia Life Fitness

Axiom to nowa linia maszyn siłowych marki Life Fitness. Obejmuje 13 maszyn stosowych na…

Top-Gym 2020.09.08

Cardio na żądanie - co musisz wiedzieć o LFON?

Kursy Life Fitness on Demand nagrano po to by, przyciągnąć i utrzymać członków w…

Top-Gym 2020.08.19

Hammer Strength Belt Squat - nowość z linii Plate-Loaded

Przedstawiamy najnowszego członka rodziny Hammer Strength Plate Loaded, flagowej linii maszyn…

Top-Gym 2020.08.04
Akceptuję →