Medical fitness

Mamy w swojej ofercie urządzenia marek SCIFIT oraz Life Fitness przeznaczone zarówno do rehabilitacji oraz segmentu Active Aging. Cechują się niezwykle wysoką jakością wykonania oraz gwarantują bezpieczeństwo ćwiczącego i co najważniejsze skuteczny trening.

2017.10.06 7359

Medical-fitness-zdj1

Rozwiązania do rehabilitacji SCIFIT

Mamy w ofercie markę SCIFIT, specjalizującą się w produkcji urządzeń do rehabilitacji osób po urazach. Są to wysokiej klasy urządzenia treningowe zaprojektowane specjalnie dla tej grupy docelowej, a ich głównym celem jest przywrócenie sprawności, poprawa równowagi i stabilizacji, ograniczenie ryzyka upadków oraz usamodzielnienie oraz bezpieczeństwo ćwiczących. To niezwykle szeroka gama urządzeń treningowych o stabilnej i przemyślanej konstrukcji, przystosowana również dla osób otyłych oraz na wózkach inwalidzkich. Sprawdzi się w klinikach rehabilitacyjnych, sanatoriach oraz domach seniora.

Aktywni seniorzy – oferta Life Fitness

Z wysokiej klasy urządzeniami Life Fitness można stworzyć osobną strefę dla seniorów w obiekcie fitness. Rowery poziome Life Fitness Lifecycle zwiększają równowagę oraz stabilność ćwiczących. Z kolei urządzenia do treningu obwodowego z linii Life Fitness Circuit to idealne rozwiązanie, dzięki któremu trenujący poczują się pewniej i nabiorą siły. Są to jedyne tego rodzaju urządzenia na rynku, łatwe w użytkowaniu, z niezwykle prostą regulacją oporu oraz przyjazne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z treningiem siłowym.

 nowe-zdjęcie-medical-fitness

Akceptuję →