Hotele & SPA

Według badań 53% gości hotelowych dba o formę fizyczną w trakcie podróży. Dostarczamy wyposażenie do siłowni hotelowych, tak by zapewnić gościom hotelowym spersonalizowane doświadczenia treningowe na najwyższym poziomie, spójne z marką danego obiektu.

2017.10.10 8711

Hotele-zdj-1

Profesjonalna siłownia hotelowa

Strefa fitness powinna spełniać walory estetyczne hotelowej marki, a zarazem odzwierciedlać oczekiwania i potrzeby gości. W TOP-GYM towarzyszymy naszym klientom w drodze ku profesjonalnej strefie fitness, oferując bogate portfolio urządzeń treningowych, nowatorskie rozwiązania technologiczne oraz dzieląc się zgromadzoną przez lata wiedzą marki Life Fitness. Oferujemy rozwiązania dla wszystkich modeli biznesowych.

Siłownia hotelowa jako dodatkowa strefa zysku

Naszą misją jest edukowanie branży HoReCa w zakresie dochodowej inwestycji, jaką jest strefa fitness w hotelach i spa. Zapewniamy wsparcie i doradztwo marketingowe oraz kompleksową opiekę klienta, a także pomoc w pozyskaniu dotacji z funduszy europejskich. Uczestniczymy w konferencjach i wydarzeniach edukacyjnych dla hotelarzy. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na łamach magazynów branżowych.

Hotele-zdj-2

 

Wybrane realizacje siłowni hotelowych, wyposażonych przez TOP-GYM

 

AC by Marriot, Wrocław

 Aroma Stone, Syców

 

ARTIS Hotel & SPA, Zamość

DoubleTree by Hilton, Wrocław


Holiday Inn, Dąbrowa Górnicza

 Hotel IBB Andersia, Poznań

HOTEL SPA Dr Irena Eris, Polanica Zdrój 

 Novotel Centrum, Wrocław

Puro Hotel, Gdańsk

 Pałac Saturna, Czeladź 

Mamaison Residence Diana, Warszawa

 

Zapraszamy do współpracy, więcej realizacji hotelarskich, przegląd oferowanych rozwiązań dla hoteli a także rekomendacje od naszych klientów zamieściliśmy w katalogu z naszą ofertą dla hoteli. Poproś o niego nasz dział sprzedaży.

Kontakt: Marcin Zapaśnik, Key Account Manager m.zapasnik@globalbefit.com tel. +48 509 988 068

Akceptuję →