Aktywna firma

Dzięki wielotetniemu doświadczeniu Life Fitness, wiemy jak przeciwdziałać szkodliwym efektom siedzącego trybu życia. Zaprojektujemy siłownię firmową, dostowaną do stylu i formy pracy naszego klienta, by przyczyniła się do poprawy zdrowia, produktywności i aktywności Waszych pracowników.

2017.10.06 7151

Hotele-zdj-1

Siłownia firmowa z Life Fitness

Dzięki współpracy z TOP-GYM przekształcisz swoje biuro w tryskające życiem i efektywne miejsce pracy, dołączając do świadomych pracodawców, którzy dbają o zdrowie pracowników. Tworzymy spersonalizowane doświadczenia pod konkretne środowiska pracy, projektując siłownie firmowe z urządzeniami Life Fitness i akcesoriami treningowymi, dostosowane do trybu i stylu pracy pracowników. Zapewniamy pełne wsparcie dla naszych klientów od stworzenia projektu do jego realizacji. Siłownia firmowa to także doskonały sposób na integrację pracowników, budowanie społeczności czy wreszcie okazja do grywalizacji.

Budowanie świadomości corporate wellness

Zdajemy sobie sprawę, że temat fitnessu korporacyjnego jest dość nowy w naszym społeczeństwie. Dlatego naszą misją jest uświadamianie firm i pracodawców, jakie znaczenie ma aktywność i zdrowie pracownika dla jego wydajności i kreatywności, co w konsekwencji przekłada się na wzrost satysfakcji z pracy. A wiadomo − zadowolony pracownik to zaangażowany pracownik, czyli czysty zysk dla pracodawcy. Stąd też nasza obecność na różnych wydarzeniach branżowych i edukacyjnych, jak np. Kongres Kadry, na których prezentujemy korzyści z posiadania siłowni firmowej.

Obejrzyj film z naszej akcji „Siłownia w firmie

Akceptuję →