Kluby fitness

Doradzimy, jak dzięki przemyślanemu wyposażeniu stworzyć dochodowy klub fitness i przyciagnąć nowe grupy docelowe. Sprzęt treningowy najwyższej jakości od TOP-GYM, w dowolnej kolorystyce na życzenie klienta, wyróżni klub na tle konkurencji.

Co zapewniamy

Niezawodne urządzenia treningowe

TOP-GYM oferuje bogaty wachlarz najwyższej jakości maszyn cardio, siłowych, klatek do treningu funkcjonalnego oraz wolnych ciężarów, które są przystosowane do długotrwałej eksploatacji.

Wysoka klasa tych maszyn oraz liczne funkcje monitorowania postępów treningowych oraz też opcje rozrywki zapewniają pełną personalizację treningu,  co przekłada się na zwiększenie satysfakcji klienta.

W swojej ofercie mamy maszyny fabrycznie nowe ale też regenerowane.  Oferta maszyn regenerowanych

Bezcenny know-how 

Największym wyzwaniem dla klubów fitness w dzisiejszych czasach jest nie tyle pozyskanie, co utrzymanie klienta. TOP-GYM oferuje rozwiązania optymalizujące działalność klubu, zarządzanie eksploatacją maszyn oraz usprawnienie bieżącej komunikacji z klubowiczami. Zapytaj o korzyści z rozwiązań oferowanych przez Life Fitness nasz dział sprzedaży.

 

Dodatkowe usługi TOP-GYM

Nasze zaplecze logistyczno-techniczne umożliwia nam oferowanie całej gamy usług dodatkowych, ułatwiających życie inwestorom i menedżerom klubu. Podstawiamy maszyny zastępcze w razie awarii,  w przypadku przesunięcia terminu otwarcia klubu przechowujemy w naszym magazynie zamówione maszyny nieodpłatnie, czy wymieniamy ustaloną liczbę maszyn w ciągu 6-mcy od otwarcia klubu również niedopłatnie.  Na indywidualnych warunkach przedłużamy również gwarancję na zakupione u nas urządzenia.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas za pomocą poniższego formularza - a zaoferujemy ci najlepsze warunki

Akceptuję →