Wszystkie Aktualności

Zjazd dystrybutorów Life Fitness po raz pierwszy w Polsce!

2019.02.22 444

W dniach 18-20 lutego Warszawa gościła około 100 przedstawicieli dystrybutorów marki Life Fitness z obszaru EMEA ( Europa, Bliski Wschód oraz Afryka). To prestiżowe cykliczne wydarzenie odbywa się co roku w innym kraju. 

 Life Fitness DB Event w hotelu Marriott w centrum Warszawy, odbywał się w pod hasłem przewodnim "nasza historia, nasze dziedzictwo ("Our story our Legacy"). Nieformalnym początkiem eventu była wizyta ekipy filmowej i fotograficznej w studiu OrangeTheory Fitness, gdzie przygotowaliśmy materiały dla Life Fitness, przeprowadzając wywiady z trenerami, właścicielami oraz klubowiczami. To międzynarodowa marka, która od niedawna wkroczyła do Polski.

Z kolei we wtorek 19.02, kluczowe osoby z zarządu Life Fitness dzieliły się swoją wizją, planami oraz podsumowywały ubiegły rok, a jednocześnie pokazywały jak marka Life Fitness wychodzi naprzeciw trendom fitness i jak to przekłada sie na sprzedaż, a także projektowanie nowych urządzeń. Dzień wykładów zakończyło niezwykle inspirujące wystąpienie Georga Flooksa z sieci klubów Fitness First, odpowiedzialnego za rozwój marki na Bliskim Wschodzie, który skupił się na kulturze organizcyjnej i budowaniu więzi z pracownikami.

Póżniej uczestnicy DB Eventu odwiedzili FIT/One w Blue City, w którym testowali ofertę zajęć grupowych: m.in indoor cycling, boks, trening funkcjonalny na klatce Life Fitness Syngry 360 oraz na sprzęcie Hammer Strength. Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja i wręczenie nagród dla dystrybutorów w klubie SEN. W środę  20.02 od rana chętni trenowali od rana w OrangeTheory Fitness, by potem naładowani energią po treningu HIIT uczestniczyć razem ze wszystkimi w całodziennych intensywnych warsztatach sprzedażowych.

Czujemy się wyróżnieni, że w tym roku mogliśmy gościć naszych kolegów z całego świata oraz kluczowe osoby z zarządu Life Fitness w stolicy naszego kraju. To bardzo prestiżowe wydarzenie, tym bardziej dla nas ważne, że w tym roku jako TOP-GYM obchodzimy mały jubileusz: 10 lat temu dołączyliśmy do globalnej  rodziny Life Fitness. Obecnie marka ta działa już w ponad 160 krajach na świecie - mówi Maciej Wolny, współwłaściciel TOP-GYM. Wiemy, że nasz kraj i pokazywane kluby wywarły na uczestnikach zjazdu bardzo pozytywne wrażenie, co niezywkle nas cieszy, zwłaszcza, że większość z nich w Polsce była po raz pierwszy. 

 

Fot. Zofia Kowalczyk, TOP-GYM 

Przeczytaj także

TOP-GYM od kuchni - tak wygląda nasza siedziba

Zapraszamy na krótką wycieczkę po  naszej firmie. Współwłaściciel TOP-GYM,…

Facebook Top-Gym 2019.05.22

Niezawodne wioślarze z oporem wodnym

TOP-GYM oferuje niezwykle bogaty wachlarz ergometrów wioślarskich najwyższej klasy z…

Top-Gym 2019.05.13

Bench Press bez tajemnic - instruktażowe wideo

W kolejnym filmie instruktażowym, który powstał we współpracy z trenerami z…

Facebook Top-Gym 2019.05.02
Akceptuję →