Wszystkie Aktualności

Formownia doposażona w Life Fitness i Hammer Strength!

2019.10.10 633

Formownia to partnerski klub TOP-GYM, zarazem najnowocześniejszy w Pabianicach klub fitness usytuowany w kompleksie Hotelu Fabryka Wełny. Dysponuje powierzchnią 1.320 m kw. i utrzymany jest w wyjątkowym klimacie, gdzie nowoczesny styl wykończenia wnętrz doskonale łączy się z postindustrialnymi wnętrzami starej Pawelany.
Jak mówi menedżer klubu, Marta Seta: " Formownię cechuje indywidualne podejście do klienta, profesjonalna obsługa i najlepszej jakości sprzęt.  Uwzględniając potrzeby i cele klubowiczów tworzymy miejsce, w którym propagujemy zdrowy styl życia i gdzie zadbamy o doskonałą kondycję oraz odprężenie".

Od 23 września Formownia powiększyła się o kolejne 220mkw. Klub zyskał dodatkową salę, a to oznacza większe możliwości treningowe dla najbardziej wymagających. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i w trosce o komfort naszych klubowiczów dołożyliśmy nowy sprzęt marki Life Fitness (urządzenia ze zdejmowanym obciążeniem SERII SIGNATURE oraz HAMMER STRENGTH ) - dodaje Marta Seta.

Tym samym klub doposażył się w  sprzęt marki Life Fitness, dostarczony przez TOP-GYM.  Jakie argumenty o tym zdecydowały? Marta Seta przyznaje: "Zależało nam na zachowaniu najwyższych standardów jakości, doskonałej biomechanice i unikatowym wzornictwie. Wszystko to zapewnia atrakcyjność i efektywność ćwiczeń".

Obecnie klub podzielony jest na:

  • strefę cardio i treningu siłowego (bieżnie, rowery, maszyny eliptyczne i sprzęt Life Fitness z obciążeniem stosowym)

• strefę treningu cross, której głównym punktem jest cross cage przeznaczony specjalnie do tego rodzaju ćwiczeń. Dodatkowo strefa wyposażona jest w sprzęt, tj. kettlebells, battle ropes, power bagi, TRXy, slam balle, piłki lekarskie, skrzynie plyometryczne oraz m. in. dwa ergometry wioślarskie firmy Concept2, Airbike•

strefę wolnych ciężarów, w której znajduje sprzęt oraz maszyny marki Life Fitness, przeznaczone głównie do treningu siłowego (maszyny siłowe, ławeczki, sztangi, hantle). Podłoga w tej strefie jest przystosowana do dużych obciążeń. Tutaj pojawiły się dodatkowe maszyny z dokładanym ciężarem serii Signature i Hammer Strength. Zapraszamy na trening do FORMOWNI

Przeczytaj także

Rusza usługa Life Fitness on Demand

Drodzy klienci, Life Fitness włączy usługę Life Fitness On Demand 25 lutego. To opcja darmowych…

Top-Gym 2020.02.24

Life Fitness rezygnuje z uczestnictwa w FIBO 2020

Drodzy klienci, Life Fitness w piątek 21 lutego opublikował komunikat w związku z decyzją o…

Top-Gym 2020.02.22

Life Fitness DB Event - Paryż 2020- podsumowanie

Właściele TOP-GYM, autoryzowanego dystrybutora marek Life Fitness i Hammer Strength w…

Facebook Top-Gym 2020.02.14
Akceptuję →