Wszystkie Aktualności

Akademia Sportu Grafit ponownie wybrała Life Fitness

2020.03.13 181

Druga lokalizacja Akademii Sport GrafitTarnowie, oferuje klubowiczom przestronną strefę cardio wyposażoną przez TOP-GYM w maszyny Life Fitness z dotykowymi konsolami Discover SE z rozbudowanymi opcjami rozrywki (m.in. wirtualne trasy LifeScape).

TOP-GYM dostarczył najwyższej klasy bieżnie, maszyny eliptyczne oraz rowery treningowe marki Life Fitness. W klubie przy ul. Piłsudskiego 28 B w Tarnowie, postanowiono na surowy klimat industrialny. Duża strefa cardio, siłowa, strefa do cross treningu oraz sala do zajęć grupowych zajmują powierzchnię około 1200 mkw. Pierwszy, działający od kilku lat obiekt Grafit Akademia Sportu przy ul. Marii Dąbrowskiej 13, oferuje trening na maszynach Life Fitness cardio i siłowych, dostarczonych także przez TOP-GYM.

Jak przyznaje Grzegorz Świątek,menedżer Grafit Akademii Sportu - ponowny wybór sprzętu Life Fitness od TOP-GYM został podyktowany m.in. bezproblemowym działaniem maszyn Life Fitness w pierwszej lokalizacji Grafit. Nie bez znaczenia jest również obsługa i serwis pogwarancyjny, oferowany przez TOP-GYM. Połączenie tych czynników skłoniło nas po raz kolejny do współpracy z firmą TOP-GYM, dodaje Świątek.

Przeczytaj także

Rowery do indoor cylingu top of the top!

Cieszymy się, że możemy zaproponować najlepsze, najbardziej zaawansowane i renomowane rowery do…

Select an option 2020.03.24

Superokazje na Allegro - sprzęt fitness do treningu domowego!

Szykuj formę na lato – trenuj w domu!  Chcesz być w formie przez okrągły rok?…

Top-Gym 2020.03.18

Kluby S4 z certyfikowanymi strefami Hammer Strength

Kluby sieci S4 z długą tradycją na polskim, a szczególnie warszawskim rynku przeszły…

Top-Gym 2020.03.06
Akceptuję →