Kontakt

Zapraszamy do kontaktu - jesteśmy do Państwa dyspozycji. Najszybciej można uzyskać odpowiedź, kontaktując się bezpośrednio z danym działem naszej firmy. W przypadku zapytań ogólnych zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Firma TOP-GYM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Adres:

ul. Stanisława Staszica 7
55-011 Siechnice

Godziny otwarcia:

Pn.- Pt.: 8:00-16:00
So.- Nd.: nieczynne

NIP:

8992580713


Regon:

020366464

Formularz kontaktowy

Rodzaj pytania *

Dział handlowy

Natalia Nolbert-Klonecka

Dyrektor Działu Sprzedaży

tel.+48 795 133 066 n.nolbert@top-gym.pl

Województwo(a): Wszystkie

Paweł Chrapowicz

Manager Sprzedaży Regionalnej

tel.+48 662 184 747 p.chrapowicz@top-gym.pl

Województwo(a): Mazowieckie, Pomorskie, Opolskie

Michał Wawrzyniak

Specjalista ds maszyn domowych

tel.+48 530 060 677 m.wawrzyniak@top-gym.pl

Województwo(a): Wszystkie

Dział IT, marketingu i promocji

Magdalena Nelke

Dyrektor Działu Marketingu

tel.+48 881 914 007 m.nelke@top-gym.pl
Adrian Kaźmierczak

Creative Manager

tel.71 738 36 05 a.kazmierczak@top-gym.pl
Łukasz Dybich

Koordynator marki Hammer Strength

tel.+48 533 533 077 dybich.lukasz@gmail.com

Sekretariat, Kadry i Księgowość

Monika Baj

Executive Assistant/Asystentka Zarządu

tel.71 738 36 00 monika.baj@top-gym.pl

Dział techniczny

Marek Baj

Dyrektor Techniczny

Jeśli uważasz, że nasz serwisant mógłby pracować jeszcze lepiej, proszę o kontakt

tel.71 738 36 04 m.baj@top-gym.pl
Piotr Mastalarz

Kierownik Serwisu

tel.71 738 36 04 p.mastalarz@top-gym.pl

Dział Logistyki

Kamil Baj

Zastępca Dyrektora DS. Logistyki i Projektu Gospodarka Magazynowa

tel.71 738 36 04 k.baj@top-gym.pl
Akceptuję →